Парламентська асамблея ОБСЄ запросила російських спостерігачів брати участь у моніторингу парламентських виборів в Україні, але Москва ще не прийняла рішення. Про це заявив голова ПА ОБСЄ Ілкка Канерва.

«Так. Але фінального рішення (відповіді Москви) ще немає», - заявив він, відповідаючи на запитання, чи запрошувала ПА ОБСЄ російських спостерігачів.

«Я сподіваюся, що російські спостерігачі братимуть участь, тому що Росія відіграє вирішальну роль багато в чому, що стосується України. І, звичайно, нам необхідно, щоб Росія брала участь у цьому (спостережній місії - Ред.)», - підкреслив він, повідомляє РІА «Новости».

За словами Канерви, він «просив пана Лаврова допомогти в цьому питанні», і глава МЗС РФ сказав, що я отримаю повну підтримку з їхнього (МЗС РФ, - Ред.) боку».

При цьому Канерва зазначив, що не може коментувати, скільки саме російських спостерігачів можуть брати участь у моніторингу. «Це залежить від Росії», сказав голова ПА ОБСЄ.

Нагадаємо, організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) має намір залучити 80 довгострокових та 600 короткострокових спостерігачів на позачергові вибори Верховної Ради 26 жовтня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1599 грн.