Підкуп депутатів - це корупційний злочин. Про це ForUm'у заявила радник глави МВС Тетяна Чорновол, коментуючи інформацію про розписку народного депутата Віталія Грушевського, яка опинилася в розпорядженні ЗМІ, про те, що він отримав 50 тисяч доларів для виведення 5-7 народних депутатів з фракції ВО «Свобода».

«Ця справа має розслідуватися. Фактично це корупційний злочин. І, була б створена Антикорупційна служба, це була б їхня справа», - зазначила вона.

Чорновол сподівається, що розслідування проведуть правоохоронні органи.

Радник міністра припустила, що більш швидким механізмом покарання могла б бути народна люстрація. «Якщо він йде на вибори, то народ може за нього не проголосувати, і це було б гідне покарання», - підсумувала вона.

Нагадаємо, активісти Євромайдану передали журналістам розписку, згідно з якою народний депутат Віталій Грушевський узяв у Віктора Януковича гроші на підкуп депутатів з ВО «Свобода». Журналісти «17 каналу» стверджують, що проведена судова експертиза підтвердила справжність підпису Грушевського. Більш того, заведено кримінальне провадження, а інформація занесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

20