Россільгоспнагляд заборонив ввезення понад 20 тонн мороженої риби з ТОВ «Рибна партія» міста Полтави до міста Севастополя. Про це йдеться в повідомленні російського наглядового відомства.

«Під час здійснення контрольно-наглядових заходів інспекторами Управління Россільгоспнагляду по Республіці Крим і м. Севастополь в ДАПП «Перекоп» було заборонено ввезення понад 20 тонн продукції, задекларованої як риба свіжоморожена.

Здійснюючи ветеринарний контроль вантажу, що прямував з ТОВ «Рибна партія», м. Полтава, Україна, на адресу ПП «Барабулька», м. Севастополь, була встановлена явна невідповідність товару даним супровідних документів», - йдеться в повідомленні.

Так, риба нототенія виробництва Іспанії, упакована в характерну полімерну плівку синього кольору і коричневу гофротару з відповідним маркуванням «ES 12.07071/PO CE», була повторно промаркована під аргентинського виробника «F/V PESQUERA S.A (3885)».

За даними відомства, через явне порушення низки законодавчих актів Російської Федерації, що регламентують порядок ввезення продуктів, Управлінням Россільгоспнагляду по Республіці Крим і м. Севастополю ввезення партії було заборонено, товар повернули на територію суміжної держави.

Як раніше повідомляв ForUm, 6 серпня президент Росії Володимир Путін підписав указ про заборону імпорту сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства з країн, які запровадили санкції проти Росії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1479 грн.