Міністерство закордонних справ прогнозує початок тимчасового застосування положень Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом з 1 листопада. Про це на засіданні комітету Верховної Ради з питання євроінтеграції сказала заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль.

«Після ратифікації ми плануємо почати тимчасове застосування угоди з 1 листопада цього року», - сказала вона.

Зокрема, за словами Зеркаль, йдеться про положення Угоди, які стосуються політичного діалогу, юстиції, свободи і безпеки, галузевої співпраці, повідомляють «Українські Новини».

Зеркаль наголосила, що таким чином, досягнуті 12 вересня домовленості не означатимуть відтермінування застосування угоди в цілому.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент Петро Порошенко заявив, що Верховна Рада України і Європейський парламент почнуть синхронну процедуру ратифікації Угоди про асоціацію між Україною з Європейським Союзом сьогодні, 16 вересня, о 13:00.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що його уряд має намір з першого дня, після ратифікації Угоди про асоціацію з Європейським Союзом українським та європейським парламентами, виконувати цю Угоду.

12 вересня на тристоронніх переговорах України, ЄС і РФ було досягнуто домовленості про відтермінування до 31 грудня 2015 року застосування зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2427 грн.