РФ вважає, що домовленість про відтермінування імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС має бути оформлена актами Верховної Ради та Єврокомісії. Про це заявив глава Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв на нараді у прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва.

«Після телефонної розмови з вами і з президентом я підготував листа для моїх колег - єврокомісара з торгівлі та міністра закордонних справ України», - повідомив Улюкаєв, розповівши суть листа. «Перше: ми вважаємо, необхідне відповідне юридичне оформлення цих домовленостей на рівні рішення Ради міністрів Європейського співтовариства та акта Верховної Ради України, який має супроводжувати процедуру ратифікації», - сказав Улюкаєв, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Другим пунктом листа Росія попереджає партнерів, що в разі «повзучої» імплементації, угода Україна-ЄС розглядатиметься як порушення домовленостей, і РФ залишає за собою право зняти режим преференційної торгівлі з Україною.

Нагадаємо, 12 вересня на тристоронніх переговорах України, ЄС і РФ було досягнуто домовленості про відтермінування до 31 грудня 2015 року застосування зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1273 грн.