Підписання документа з реалізації мирного плану стане перемогою здорового глузду. Таку думку в коментарі Forum'у висловив соціолог, засновник R&B Group Євген Копатько.

«Підписання мирного плану не варто розглядати, як поразку чи перемогу. Швидше за все, варто розглянути це як можливість припинити війну. Я б на цьому акцентував увагу. А питання перемоги і поразки... якщо перестануть гинути люди - це буде перемога для всіх», - сказав Копатько.

Соціолог зазначив, що підписання мирного плану є «перемогою здорового глузду».

«Зараз приймають рішення політики, якою буде реакція українського суспільства, ми ще побачимо. Будь-яка розсудлива людина хоче, щоб у країні настав мир. Те, що є різні точки зору, навіть не буду коментувати. Моя особиста позиція така: це буде перемога здорового глузду, якщо припиняться воєнні дії, перестануть гинути люди. Це вкрай важливо для країни і людей», - вважає він.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко очікує, що на засіданні тристоронньої контактної групи в Мінську 5 вересня буде підписаний документ про початок реалізації мирного плану врегулювання ситуації на сході країни.

Тетяна Григор'єва, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом