Українська сторона веде переговори з Росією про можливу доставку гуманітарного вантажу в східні регіони залізничним транспортом, але конкретних домовленостей ще немає. Про це заявив речник Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс на брифінгу у вівторок.

«Питання з приводу можливої доставки гуманітарної допомоги залізничним транспортом обговорюється. Станом на сьогодні ми продовжуємо консультації з російською стороною, та з Міжнародним комітетом Червоного Хреста з приводу визначення можливого пункту пропуску, через який буде доставлена допомога, а також з приводу модальностей участі Міжнародного комітету Червоного Хреста в доставці, зберіганні і розподілі цієї допомоги», - сказав Перебийніс, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Разом із тим, він уточнив, що конкретних домовленостей з цього питання поки немає.

Нагадаємо, постійний представник Росії при Організації Об'єднаних Націй Віталій Чуркін заявив, що в телефонній розмові міністри закордонних справ України Павло Клімкін та Росії Сергій Лавров підтвердили домовленість про постачання другого російського гуманітарного конвою в Україну.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом