Служба безпеки України у Хмельницькій області викрила та припинила спробу незаконного експорту 45 механічних прицілів до реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град». Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Згідно з супровідними документами, вантаж прямував в одну з європейських країн. Одержувача приладів встановлює слідство.

«З'ясовано, що представники одного з суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності Києва, без дозволу Державної служби експортного контролю України, намагалися перемістити ці прилади, які є товарами військового призначення, через митний кордон України у митному режимі «експорт». Столичне підприємство діяло у порушення ст.24 Закону України «Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання» та Положення «Про державну службу експертного контролю», - йдеться в СБУ.

Слідчими Управління СБ України у Хмельницькій області в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості за фактом вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.333 (порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України.

В рамках кримінального провадження проводяться слідчі дії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом