У Донецькій і Луганській областях розпочали навчальний рік 1 вересня 797 шкіл, повідомив під час брифінгу заступник міністра освіти Павло Полянський.

«Станом на 9:00 можемо констатувати, що навчальний рік у школах країни почався, в тому числі і в Луганській і Донецькій областях», - сказав він.

Зокрема, в Донецькій області відкрилися 547 шкіл, в яких навчається 155 тис. учнів, у Луганській - 250 шкіл з 46,3 тис. учнів у них, передають «Українські новини».

У Донецькій області в школу пішло 57 тисяч першокласників, а в Луганській - 4,9 тисячі.

За словами Полянського, Міністерство освіти і науки розраховує почати навчальний рік у всіх школах регіону орієнтовно 1 жовтня, проте ця дата може коригуватися залежно від ситуації.

При цьому заступник міністра додав, що збройні групи намагалися примусово організувати початок навчального року на контрольованих ними територіях.

За його словами, Міносвіти вважає такі спроби незаконними, оскільки навчальний рік у навчальних закладах може початися лише після звільнення відповідних населених пунктів силами антитерористичної операції.

Як повідомляв ForUm, у більшості шкіл Донбасу початок навчального року було заплановано на 1 вересня.

Раніше Міністерство освіти і науки України продовжило терміни вступу у вищі навчальні заклади на території Донецької та Луганської областей до 1 жовтня 2014 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

82