У Сімферопольському районі Криму паспорти громадян Російської Федерації отримали 96% виборців. Про це сьогодні повідомила перший заступник голови Сімферопольської районної державної адміністрації Ірина Бойко.

За її словами, на території району зареєстровано 119 665 виборців. Для них вже виготовлено 115 352 паспорти громадян РФ, з яких видано 113 723.

«Щодня в Сімферопольському районі видається близько 70 паспортів. За результатами проведеної робочої наради з керівниками служб Сімферопольського району начальнику відділу управління ФМС Росії щодо Республіци Крим у Сімферопольському районі поставлено завдання кардинально прискорити роботу з видачі паспортів для її завершення до виборів 14 вересня», - підкреслила Бойко, повідомляє «Крыминформ».

Нагадаємо, тиждень тому було виготовлено 93% російських паспортів. Виконувач обов'язків глави Республіки Сергій Аксьонов поставив завдання підлеглим завершити видачу документів до виборів до Держради Криму і муніципальних зборів, призначених на 14 вересня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

50