Президент Володимир Путін сказав, що прихильний миру і не прагне до ізоляції Росії, закликає співгромадян до трудової мобілізації на тлі війни санкцій із Заходом і пообіцяв сприяти встановленню миру в Україні. Про це Путін заявив 14 серпня групі депутатів Держдуми, яких зібрав у четвер в ялтинському санаторії.

Він неодноразово відкидав звинувачення Заходу і Києва у підтримці та озброєнні проросійських сепаратистів на сході України, і в четвер повторив, що хоче миру в сусідній країні.


"Ми уважно стежимо за тим, що там відбувається. Ставимо ці питання перед керівництвом України, і перед світовою спільнотою, перед ключовими міжнародними організаціями. І робитимемо все, що від нас залежить, для того щоб цей конфлікт був припинений якнайшвидше, для того щоб в Україні якнайшвидше перестала литися кров", - сказав Путін.

Путін зазначив, що росіяни мають спокійно, гідно й ефективно розбудовувати свою країну, не відгороджуючись від зовнішнього світу. Не розриваючи зв'язків з партнерами, але й не даючи поводитися з нами зневажливо або менторськи", повідомляє Reuters.

"Ми повинні консолідуватися і мобілізуватися, але не для воєн або якихось конфліктів, не для протистояння з кимось, а для наполегливої праці в ім'я Росії та для Росії", - додав президент Росії.

Нагадаємо, Путін також заявив, що Російська Федерація відкриває ринки для тих країн, які готові співпрацювати.

Як повідомляв ForUm, президент Росії Володимир Путін 6 серпня підписав указ про повну або часткову заборону імпорту сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства з країн, які запровадили санкції проти Росії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

344