Постійна рада Організації з безпеки і співробітництва в Європі погодила рішення про створення та надсилання наглядової місії на українсько-російський кордон на пункти пропуску «Донецьк» і «Гуково» в Ростовській області Росії.

Про це повідомив постійний представник Росії при ОБСЄ Андрій Келін.

Згідно із мандатом, термін роботи місії становитиме три місяці і може бути продовжений новим рішенням постійної ради. До складу місії увійдуть 16 цивільних фахівців, що працюють у цілодобовому режимі, а також невелика група адміністративної і логістичної підтримки. На її початкове розгортання організація планує спрямувати 320 тис. євро, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

За словами Келіна, штаб-квартира місії розташується у населеному пункті Кам’янськ-Шахтинський у Росії, звідки спостерігачі виїжджатимуть парами для здійснення моніторингу на прикордонних пунктах.

За словами представника РФ при РФ, «передова група буде готова піти на місце вже через добу».

Як повідомляв ForUm, Росія запросила спостерігачів ОБСЄ на пункти пропуску Донецьк і Гуково на українсько-російському кордоні.

Через деякий час у Міністерстві закордонних справ Російської Федерації заявили про те, що російські ініціативи щодо відправки спостерігачів ОБСЄ на кордон РФ та України «натрапили на неконструктивний підхід деяких делегацій ОБСЄ, насамперед Великобританії».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

182