У Слов'янську 96% населення підключено до електромережі, у 70% будинків відновлено подачу води. Про це повідомив спікер Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу в Києві.

«У Слов'янську 96% населення вже підключено до електромережі, у 70% будинків відновлено подачу води», - заявив він.

За його словами, санепідслужба продовжує здійснювати контроль над якістю питної води, для чого щоденно проводить моніторинг і забір води в приватних криницях. За підтримки житлово-комунальних служб і техніки, які були залучені з усієї країни, жителі міста провели суботники. Крім того, у Слов'янську відновив роботу хлібозавод, повідомляє «УНІАН».

Також Лисенко зазначив, що в місті група психологів у складі 20 осіб організувала роботу для підтримки місцевого населення. «Створено пункт екстреної психологічної допомоги в будівлі міської ради Слов'янська, організовано чергування у Пенсійному фонді, відділі соціального захисту, відділі житлово-комунального господарства, надано психологічну допомогу всього 290 особам, інформаційно-консультативну - 1553 особам», - повідомив він.

Як раніше повідомляв ForUm, 5 липня міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей та начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Віктор Муженко доповіли Президенту, що над міськрадою Слов'янська піднято Державний прапор України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом