На 43-му році життя помер відомий український актор Віталій Лінецький.

Наразі причини його смерті не встановлені.

«Я тільки знаю, що це жахлива правда, але більше інформації поки не маю», - сказав актор Володимир Горянський, пише «Сегодня».

Нагадаємо, Лінецький був провідним актором Театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра - у ньому він пропрацював 20 театральних сезонів. Двічі лауреат премії «Київська Пектораль» - за роль сеньйора Меїса у виставі «Трохи вина... або 70 обертів» (у номінації «Краща чоловіча роль другого плану») і за роль Єгора Войницького у виставі «26 кімнат...» («Краща чоловіча роль першого плану»).

У кіно Лінецький дебютував в 1992 році, але по-справжньому впізнавати на вулицях стали після ролі генія-програміста Олега Пожарського в першому українському гостросюжетному серіалі «День народження Буржуя» (2000 рік). Всього на рахунку Лінецького - понад 65 ролей у російських та українських серіалах і фільмах, багато з яких перемагали на різних фестивалях («Той, хто пройшов крізь вогонь» Михайла Іллєнка, «Будинок з башточкою» Єви Нейман, «Вічне повернення» Кіри Муратової).

Однією з останніх його робіт стала роль майора КМБ (курс молодого бійця) у фільмі «Незламна» Сергія Мокрицького (прем'єра картини намічена на березень 2015-го). Був одружений з актрисою театру «Браво» Наталією Попович, але кілька років тому розлучився. У Віталія залишився син Максим 1991 року народження.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

206