Генеральний прокурор України Віталій Ярема, відповідаючи на запитання журналістів, повідомив, що органи прокуратури будуть перевіряти діяльність керівництва міністерств і відомств, зокрема Міністерства охорони здоров'я.

При цьому Ярема уточнив, що особлива увага приділятиметься діяльності нового керівництва.

Генеральний прокурор зазначив, що вважає дуже важливим притягнути до відповідальності осіб, які розкрадають державні кошти.

На запитання, чи стосуватиметься розслідування і діяльності нового керівництва МОЗ, Генеральний прокурор сказав: «Звичайно. Воно ще більше стосуватиметься нового, ніж старого», повідомляє «УНН».

«Треба притягувати до відповідальності тих людей, які зловживають владою, розкрадають бюджет. Побачите результати», - сказав Ярема.

Він зазначив, що ще зовсім недовго перебуває на посаді, але перевіркам роботи державних органів приділяється увага.

«Ми реагуємо на всі факти правопорушень, у тому числі і міністерств та відомств. Я знаю, що сьогодні дуже багато нарікань з боку суспільства на збереження старих схем. Вони стосуються не лише МОЗ, а податкової та митниці», - сказав генеральний прокурор.

Як повідомлялося, міністр охорони здоров'я Олег Мусій фігурує у кримінальному провадженні стосовно розкрадання медикаментів.

Нагадаємо, представники низки громадських організацій виступають за відставку Мусія з посади міністра охорони здоров'я. Вони вважають, що О. Мусій є некомпетентною особою і провалив найважливіші старі програми із закупівлі ліків для хворих на діабет, ВІЛ-інфікованих, онкохворих та ін. Крім того, громадські активісти заявляють про повне ігнорування проблеми надання медичного забезпечення учасникам АТО.

Також нагадаємо, що під час прес-конференції академік АМН, віце-президент АМН України Юрій Кундієв зауважив, що нинішній міністр охорони здоров'я Олег Мусій не може керувати такою складною сферою життя суспільства, як охорона здоров'я.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

46