Президент України Петро Порошенко заявляє, що російська сторона недостатньою мірою підтримує реалізацію мирного плану врегулювання ситуації на сході України.

«Очевидно, що цей мирний план запрацює тільки за підтримки Росії. Поки що, на жаль, ця підтримка РФ є абсолютно недостатньою», - сказав він, виступаючи на сесії ПАРЄ в Страсбурзі у четвер.

За його словами, на сьогодні триває збройне протистояння на сході України, а з російської сторони на територію України заходять нові добре озброєні люди, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Президент Путін учора під час нашої телефонної розмови з канцлером Ангелою Меркель і президентом Франції Франсуа Олландо висловив підтримку мирному плану. Ми тепер з надією чекаємо реальних кроків», - сказав Порошенко.

Він закликав Росію сприяти врегулюванню ситуації на сході України.

«Підтримайте мирний план діями, а не словами, оскільки такими діями ми зупинимо смерті цивільних та військових людей, які обороняють суверенітет і територіальну цілісність держави. Ми чекаємо таких дій», - наголосив глава української держави.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко оголосив про припинення вогню в зоні АТО на тиждень - з 20 по 27 червня.

25 червня Порошенко закликав президента Росії Володимира Путіна вжити конкретних заходів для припинення постачання незаконним воєнізованим формуванням зброї і техніки через кордон України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом