Головуючий в ОБСЄ міністр закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхалтер вітає оголошене Президентом України Петром Порошенком припинення вогню.

«Перемир'я, оголошене таким, яке триватиме цілий тиждень, є важливим шансом прокласти шлях до постійної деескалації ситуації в східних регіонах країни», - йдеться в заяві Буркхалтера, поширеній у п'ятницю.

Головуючий в ОБСЄ сподівається, що це відкриє вікно можливостей для діалогу і введення в дію мирного плану Порошенка», повідомляє «УНІАН».

У зв'язку з чим Буркхалтер подякував Порошенку за пошук мирного вирішення конфлікту і наголосив на важливості того, «щоб усі гравці, національні та міжнародні підтримали план з допомогою слів і вчинків». «ОБСЄ готова надати допомогу українському керівництву в здійсненні заходів, викладених у плані», - підкреслив він.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко представив на Донбасі свій мирний план врегулювання ситуації в східних регіонах країни.

У Кремлі прокоментували мирний план Президента України Петра Порошенка, який передбачає припинення вогню, назвавши його «ультиматумом».

У самопроголошеній Донецькій народній республіці (ДНР) заявили, що не вірять обіцянкам українського лідера.

«Подивимося, наскільки ці обіцянки серйозні. Зокрема, саме зараз йде перестрілка в ЛНР у районі міста Должанська. Снаряди потрапляють і на російську територію. Про яке перемир'я може йти мова в такому разі», - заявив представник штабу ДНР.

Лідер самопроголошеної Луганської народної республіки (ЛНР) Валерій Болотов також відхилив план Порошенка.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

21
Туфли осень-зима Everest