Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони від 16 червня «Про План Президента України з мирного врегулювання ситуації в східних регіонах України».

Відповідний указ № 548/2014 від 20 червня оприлюднено на офіційному сайті Глави держави.

«Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Ввести в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 16 червня 2014 «Про План Президента України з мирного врегулювання ситуації в східних регіонах України».

2. Впровадити План Президента України з мирного врегулювання ситуації в східних регіонах України з 22.00 20 червня по 22.00 27 червня 2014 року.

3. Цей Указ набуває чинності з дня його опублікування», - йдеться в документі.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко представив на Донбасі свій мирний план врегулювання ситуації в східних регіонах країни.

У Кремлі прокоментували мирний план Президента України Петра Порошенка, який передбачає припинення вогню, назвавши його «ультиматумом».

У самопроголошеній Донецькій народній республіці (ДНР) заявили, що не вірять обіцянкам українського лідера.

«Подивимося, наскільки ці обіцянки серйозні. Зокрема, саме зараз йде перестрілка в ЛНР у районі міста Должанська. Снаряди потрапляють і на російську територію. Про яке перемир'я може йти мова в такому разі», - заявив представник штабу ДНР.

Лідер самопроголошеної Луганської народної республіки (ЛНР) Валерій Болотов також відхилив план Порошенка.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

79
Туфли осень-зима Everest