Міське комунальне підприємство електротранспорту «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління» ввело в експлуатацію трамвай-ресторан. Як повідомив начальник підприємства Володимир Бугайчук, «напередодні Нового року у нас виникла ідея переобладнати один зі швейцарських трамвайних вагонів у трамвай-ресторан, щоб винниччани мали можливість не тільки зручно пересуватися по місту, але і отримати задоволення від такої поїздки».

Бугайчук розказав, що в трамваї-ресторані встановили 4 столи на 25 місць, зробили відповідний інтер'єр, встановили музичний програвач і додаткове освітлення в салоні, - передає «УНІАН».

«Переобладнання трамваю-ресторану обійшлося в понад 2 тис. грн.», - додав він.
Бугайчук відзначив, що трамвай-ресторан курсуватиме по Вінниці тільки за попереднім замовленням від юридичних або фізичних осіб, вартість години оренди складає 200 грн.

«У звичайному русі по міських маршрутах трамвай-ресторан курсувати не буде», - відмітив він.


«Для того, щоб трамвай-ресторан приносив підприємству користь, на місяць він повинен бути задіяний не менше 25-30 годин, інакше, якщо на нього не буде попиту, він буде переобладнаний у звичайний трамвай», - сказав начальник ТТУ. Трамвай-ресторан може бути переобладнаний для використовування в звичайному вигляді впродовж однієї-двох діб.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

488