Уряд посилив відповідальність посередників на ринку працевлаштування українців за кордоном через введення додаткових умов для отримання ліцензії на здійснення цього виду діяльності. Про це повідомив міністр праці та соціальної політики Василь Надрага сьогодні на прес-конференції у Кабінеті міністрів.

«Для отримання ліцензії вони повинні мати, по-перше, угоду з тим суб'єктом, до кого вони направляють нашу людину на роботу; по-друге, державну реєстрацію іноземного суб'єкта господарювання, щоб ми чітко знали, що фірма, яка замовляє українських робочих, є офіційно зареєстрованою», - сказав Надрага.

Крім того, за словами міністра, компанія, яка займається працевлаштуванням українців за кордоном, також повинна мати договори з профспілками у тій країні, в яку направляється громадянин України на роботу.

«Це дасть можливість, на нашу думку, зняти питання у частині розбіжностей і суперечностей між обіцянками, коли наша людина оформляється на роботу за кордоном, і тим, з чим вона стикається, коли приїжджає на місце», - переконаний Надрага, передає «УНІАН».

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

833