У Києві з 1 по 4 травня запроваджуються тимчасові обмеження руху на Південному мосту у зв’язку з проведенням ремонтних робіт. Як повідомили у міській владі, обмеження діятимуть із 19:00 1 травня до 19:00 4 травня. У цей період рух транспорту буде ускладнений у напрямку з правого на лівий берег Дніпра.
Причина тимчасових змін — ремонт асфальтобетонного покриття на мосту, який потребує оновлення для забезпечення безпеки дорожнього руху та продовження експлуатаційного ресурсу інфраструктури.
На час виконання робіт транспортний потік буде організовано по лівій смузі руху. Водіїв закликають враховувати обмеження під час планування маршрутів і, за можливості, обирати альтернативні шляхи пересування містом, щоб уникнути заторів.
У комунальних службах також зазначають, що у разі погіршення погодних умов або технічних ускладнень терміни проведення ремонтних робіт можуть бути змінені.
Рух повністю відновлять після завершення запланованих робіт і перевірки стану дорожнього покриття.
Як повідомляло раніше ForUa, у Києві на сім місяців повністю перекриють важливу транспортну розв’язку на лівому березі.
Автор: Тетяна Андрійко








