Росія готується до протестів у Приморському краї. Мешканці країни-агресорки незадоволені мобілізацією.

Як повідомляє Генштаб Збройних сил України, влада Приморського краю вимушена посилювати поліцейський режим. Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) також вважають, що через приховану мобілізацію у РФ зростає кількість незадоволених та обурених росіян.

Так, у Приморському краї вже запроваджують додаткові заходи безпеки та посилюють поліцейський режим. За інформацією Генштабу, у російському місті Владивосток влада готується до можливих протестних проявів серед місцевого населення. Росіяни незадоволені проведенням мобілізації. Окрім цього, люди вже бачать втрати серед представників регіону на війні РФ проти України.

Як вважають аналітики ISW, Міністерство оборони Росії продовжує приховану мобілізацію під виглядом формування добровольчих підрозділів. Експерти навели інформацію, яку учора повідомив заступник начальника Генштабу України Олексій Громов: російські чиновники продовжують приховану мобілізацію, незважаючи на оголошене завершення часткової мобілізації. За його словами в РФ продовжують шукати добровольців, на війну можуть взяти навіть чоловіків з офіційним статусом людини з інвалідністю.

Російські чиновники в Республіці Карелія та Кабардино-Балкарській Республіці все ще виписують повістки про мобілізацію, додали аналітики. Також зазначається, що в РФ продовжуються проблеми з розміщенням "мобіків", пише "УНІАН". 

"Російські джерела повідомили, що мобілізований персонал продовжує не проходити навчання, обладнання та постачання. 2 листопада російське джерело повідомило, що мобілізовані в Пскові хворіють, голодують і сплять на вулицях. Російські військові також продовжують стикатися з проблемами хуліганства серед мобілізованих. Російське джерело повідомило, що російська військова поліція звернулася до МВС Росії за допомогою у наведенні порядку після того, як понад 350 п’яних і безладно мобілізованих прибули на вокзал у Бєлгородській області. Російські військові ймовірно й надалі стикатимуться з проблемами розміщення та залучення новомобілізованого персоналу. Російські військові навряд чи підвищать якість підготовки свого особового складу, незважаючи на пропозиції щодо цього", - повідомили експерти.

На тлі усіх цих проблем в РФ зростає кількість незадоволених. Так звана часткова мобілізація вже призвела до протестів в Ульяновську, де 2 листопада почали бунтувати "мобіки", яким не платять обіцяні гроші.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

57