Міноборони РФ анонсує нові удари по підприємствах ОПК України та по «місцях перебування іноземних найманців».

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Міноборони Росії.

У міністерстві звинуватили Україну в ударі «тактичної ракети «Точка-У» з касетним боєприпасом» по Донецьку. При цьому в Міноборони Україні заявляли, що ракета, яка вдарила по Донецьку 14 березня вранці, однозначно є російською.

Нібито у відповідь на цей «удар» Росія вживе заходів щодо виведення з ладу підприємств оборонно-промислового комплексу України, які здійснюють виробництво, ремонт та відновлення озброєнь.

«Закликаємо громадян України, які працюють на цих підприємствах, а також мешканців прилеглих житлових будинків, залишити потенційно небезпечні зони», - йдеться в повідомленні.

У міноборони РФ також заявили, що нещадно завдаватимуть ударів по місцях розташування нібито іноземних найманців.

«Усі місця перебування іноземних найманців в Україні нам відомі. По них і надалі будуть завдаватися точкові удари, подібні до знищення 13 березня навчальних центрів у населеному пункті Старичі та на військовому полігоні Яворівський… Жодної пощади найманцям не буде, де б на території України вони не перебували», - заявили в міністерстві.

Росія також взяла на себе відповідальність за атаки в населених пунктах Федорівка, Винарівка та Антопіль, а також по заводу «Антонов» - звідти, за твердженням Міноборони РФ, нібито вівся вогонь по підрозділах російських військ.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

45