Станом на 12.00 в Україні зареєстровано 19 правопорушень, пов'язаних із виборами. Про це повідомляє УЗГ МВС України.

«Найбільше повідомлень в органи внутрішніх справ надійшло у Донецькій області - 9. Крім того, 4 повідомлення зареєстровано у Луганській області, 2 - у Запорізькій, ще по 1 - в Одеській, Тернопільській, Херсонській та Харківській», - зазначає прес-служба.

У МВС підкреслили, що третина від загальної кількості повідомлень (6) стосувалися пошкодження приміщення або майна виборчих комісій. Стільки ж повідомлень (6) пов'язані із захопленням невідомими особами майна виборчих дільниць, складання списків виборців, печаток і т.д. Усі ці факти мали місце в місті Докучаєвськ Донецької області. Також у Донецькій області зафіксовано два факти втручання в роботу виборчих дільниць із висуненням вимог
про припинення їх роботи.


Крім того, зафіксовано три факти пошкодження виборцями своїх виборчих бюлетенів, а також одне повідомлення про замінування виборчої дільниці в місті Харкові, яке не підтвердилося.

За всіма отриманими повідомленнями правоохоронці проводять перевірки.

Крім того, за словами радника міністра внутрішніх справ України Станіслава Речинського, на виборчих дільницях службу несуть понад 64 тисячі правоохоронців.

«Загалом можна сказати, що ці вибори унікальні, адже у двох областях вони проходять в умовах АТО. Станом на 12.00 вже можна говорити про те, що явка на дільницях досить висока. Безпосередньо на виборчих дільницях службу несуть понад 64 тисячі працівників міліції», - повідомив представник МВС.

Нагадаємо, сьогодні, 25 травня, в Україні проходять дострокові президентські вибори.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2591 грн.
137