Голови парламентських фракцій домовилися про доопрацювання тексту Меморандуму про мир і злагоду й ухвалили рішення внести його до 12.00 для голосування у сесійній залі. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Валерій Писаренко, передає кореспондент Forum'у.

«У парламенті розпочався процес зближення позицій. Голови фракцій домовилися доопрацювати текст Меморандуму про мир і злагоду, запропонований нашим колегою Новинським», - заявив він.

Поле чого депутат висловив сподівання, що до 12.00 депутати вийдуть на збірний текст, який буде проголосований усім парламентом.

Варто зазначити, що раніше у Верховній Раді України на вимогу фракцій Партії регіонів і КПУ було оголошено перерву на 15 хвилин, у ході якої в кабінеті голови парламенту Олександра Турчинова було досягнуто цієї домовленості.

Як раніше повідомляв ForUm, учасники другого Загальноукраїнського круглого столу національної єдності, який пройшов 17 травня в Харкові, просять Верховну Раду України розглянути й ухвалити Меморандум миру і злагоди.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

60