У «гарячих точках» України всім сторонам конфлікту терміново потрібно скласти зброю, - заявила Наталія Королевська. За її словами, якщо цього не зробити - може постраждати ще більша кількість мирного населення.

«За весь час протистояння на південному сході країни постраждало багато людей. Тільки за офіційною інформацією понад 100 людей загинули, сотні поранених. Серед них є і мирні жителі. Державі не можна допустити, щоб кількість жертв збільшилася. Тому єдиний вихід - роззброїтися всім сторонам», - сказала Королевська.

На її думку, щоб уникнути нових жертв серед мирного населення, крім загального роззброєння необхідно налагодити конструктивний діалог. Королевська наголосила, що одним із кроків до забезпечення такого діалогу є організація мирного проведення виборів президента.

«Головне, що нас чекає найближчим часом, - це вибори Президента України 25 травня. Держава повинна забезпечити проведення виборів у всіх регіонах, щоб кожна людина змогла без зброї і конфліктів вільно висловити свою позицію. Тільки так, мирним шляхом, повинні проходити зміни в країні, що впливають на її подальшу долю», - сказала вона.

Королевська наголосила, що першочерговим завданням сьогодні для влади усіх рівнів мають стати не військові операції, а порятунок мирних людей, які найбільше страждають від того, що відбувається в Україні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

117