Колишній начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві Валерій Коряк та його заступник з громадської безпеки Петро Федчук оголошені в розшук.

Відповідна інформація оприлюднена на сайті МВС у розділі «особи, які переховуються від органів досудового розслідування».

Зазначених осіб розшукує слідче управління Служби безпеки України.

 
 
Коряк і Федчук підозрюються у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 с.340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, вчинене службовою особою або із застосуванням фізичного насильства) Кримінального кодексу.
 
 
Згідно з інформацією, суд видав постанову на затримання підозрюваних з метою приводу.

Зазначається, що Коряк і Федчук зникли з поля зору українських правоохоронців 5 березня.

Як повідомляв ForUm, на час проведення службового розслідування за фактом силового розгону мітингувальників на Майдані Незалежності начальник столичної міліції Валерій Коряк був усунутий від виконання обов'язків.

Раніше він узяв на себе відповідальність за розгін Євромайдану.

Коряк і Федчук підозрювалися в організації та безпосередньому керівництві діями співробітників спецпідрозділу «Беркут» під час силового розгону мітингувальників за євроінтеграцію на Майдані Незалежності в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.

У січні справу проти них, а також проти екс-глави Київської міської державної адміністрації Олександра Попова та екс-секретаря Ради національної безпеки і оборони Володимира Сівковича було закрито на підставі закону про звільнення від кримінальної відповідальності всіх учасників подій, пов'язаних з акціями протесту з 21 листопада по 26 грудня 2013 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

149