Компартія виступає категорично проти зовнішніх джерел впливу на території України і втручання з боку іноземних політиків. Про це повідомив лідер КПУ Петро Симоненко.

 
 
За його словами, на території України зараз діють представники різних держав, у тому числі й США. При цьому представники нинішньої влади не бажають пояснювати фактів і мотивів присутності іноземних візитерів.

«Я ставив запитання Турчинову - поясніть, з якою метою директор ЦРУ приїздив в Україну під прізвищем іншої людини? Мовчить. З якою метою він проводив нараду із силовим блоком України? Чому у ВР перебуває людина, яка є представником США? Я хочу, щоб всі ми були патріотами України: потрібно захищати зі всіх боків народ України і нашу державність», - констатував Симоненко, повідомляє «ГолосUA».

Парламентарій висловив упевненість, що потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб виключно громадяни України (без будь-якого зовнішнього втручання і тиску - прим. ред.) вирішували свої питання, і нам ніхто не повинен нав'язувати свою точку зору».

Більш того, за словами Симоненка, народ має розуміти реальні перспективи і ризики від співпраці з тими чи іншими міжнародними партнерами.

«І для того, щоб ми не проводили антитерористичні акції проти власного народу, розділіть і чітко дайте відповідь на запитання Українського народу - які широкі повноваження вони отримають. Тоді люди зрозуміють, яку позицію зайняла влада, і не буде таких виступів», - підкреслив лідер комуністів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

225