Перехоплені українською контррозвідкою переговори свідчать про намір Російської Федерації допустити кровопролиття в Україні, після чого ввести важку техніку на територію країни. Про це заявив один із керівників департаменту контррозвідки СБУ Віталій Найда.

«Перехоплені переговори свідчать про те, що країна, яка декларувала себе братською країною,... на сьогодні ставить своїм спецпризначенцям завдання, щоб з'явилася кров на вулицях наших міст. Задокументовані переговори, які свідчать про те, що треба вбити 100-200 людей і після цього через півтори години на території України з'являться танки і БТРи російської армії», - цитує Найду «Інтерфакс-Україна».

14 квітня в телефонній розмові з президентом США Бараком Обамою президент Росії Володимир Путін назвав заяви про російське втручання у ситуацію в Україні спекулятивними.

Раніше Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен висловив стурбованість ескалацією на сході України і закликав Росію забрати війська від українських кордонів, а також утриматися від військового втручання.

Прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков спростував заяви західних країн про нібито присутність на сході України військ Росії. Раніше міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що в Україні немає російських агентів, ні ГРУ, ні ФСБ.

У той же час Міністерство закордонних справ України заявило про наявність усіх необхідних конкретних доказів причетності спецслужб Росії до «сепаратистського заколоту і захоплення державних установ на сході України.

За даними СБУ, переговори членів диверсійної групи свідчать про широкомасштабну військову агресію РФ проти України.

Служба безпеки України встановила особу керівника російської диверсійної групи, яка тероризує місцеве населення, захоплює адміністративні будівлі, дестабілізує суспільно-політичну ситуацію в східних областях.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1612