Всередині парламентської коаліції має місце політична конкуренція. Таку думку в коментарі Forum'у висловив політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

«У коаліції відбувається звичайна політична конкуренція. Політику ніхто не відміняв. Політика - це завжди різні інтереси, плюралізм думок, різні тактики і методи досягнення навіть загальних політичних цілей», - сказав Карасьов.

На його думку, парламент - це місце для дискусій.

«Не повинно бути так, як колись казав Гризлов у Державній Думі РФ про те, що парламент - це не місце для дискусій. У нормальній ситуації навіть в середовищі союзників можуть і повинні бути розбіжності, суперечки та заяви про відставки. У підсумку «УДАР» не підтримав відставку Турчинова під час голосування», - нагадує експерт.

«Говорити про те, що між Кличком і Турчиновим пробігла чорна кішка, я б не став. Хоча на відносини впливають президентські вибори, вибори мера Києва, конкуренція Тимошенко і Порошенка», - каже Карасьов, зазначаючи, що в коаліції не повинно бути політичних воєн поки для України актуальні зовнішні і внутрішні загрози.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

116