Росія повинна негайно відкликати з України свої розвідувально-диверсійні групи. Про це, як передає кореспондент Forum'у, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів, заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Він нагадав, що завтра очікується проведення чотиристоронньої зустрічі у Женеві, в якій візьмуть участь США, ЄС, Україна і РФ.

«Сьогодні ми обговоримо директиви для міністра закордонних справ України на цю зустріч. Директива тільки одна й основна: російський уряд має негайно відкликати свої розвідувально-диверсійні групи, засудити терористів і вимагати від них звільнення приміщень та адміністрацій. Якщо Росія зацікавлена в стабілізації ситуації, що у мене є дуже великі сумніви», - заявив прем'єр.

За його словами, «диригування всіма цими операціями є не просто неприпустимим, а міжнародним злочином».

«Тому завтра з нашими західними партнерами ми готові провести першу зустріч у такому форматі з РФ. Ця зустріч має бути не протокольною, а повинна мати за мету стабілізацію ситуації в Україні, зупинку терористичної діяльності, яка підтримується РФ, і відновлення діалогу», - сказав він.

Він зазначив, що це та позиція, яка має відновити стабільність в Європі загалом.

«Тому що сьогоднішні події загрожують Україні, українцям і почали загрожувати Європі та ЄС. І стало зрозуміло, що наші російські сусіди вирішили будувати нову берлінську стіну і хочуть повернутися в період «холодної війни». І до цього почали готуватися за допомогою гарячого тероризму на території України», - резюмував Яценюк.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

207