Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), прийняла рішення збільшити з 1 травня 2014 року роздрібні ціни на природний газ для побутових споживачів (населення) більш ніж у 1,5 разу.

Прийняте комісією на засіданні в четвер рішення має пройти державну реєстрацію в Міністерстві юстиції, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

При використанні газу для приготування їжі та підігріву води в багатоквартирних будинках ціна газу становитиме 1,299 тис. грн/тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 1,182 тис. грн/тис. куб. м за його наявності.

При споживанні до 2,5 тис. куб. м ціна буде встановлена на рівні 1,197 тис. грн/тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 1,182 тис. грн/тис. куб. м за його наявності.

При споживанні до 6 тис. куб. м ціна буде встановлена на рівні 1,965 тис. грн/тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 1,788 тис. грн/тис. куб. м за його наявності.

При споживанні понад 6 тис. куб. м ціна буде встановлена на рівні 4,011 тис. грн/тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 3,645 тис. грн/тис. куб. м за його наявності.

Нагадаємо, тарифи на газ для населення в Україні не змінювалися з липня 2010 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

329