Генеральний штаб розробляє наразі План діяльності Міноборони до 2020 року щодо гарантування безпеки Російської Федерації на території Кримського федерального округу. Про це повідомив на селекторній нараді в Національному центрі управління обороною РФ глава військового відомства генерал армії Сергій Шойгу.

«Зазначений план розглянемо на позачерговому засіданні колегії Міноборони 4 квітня», - сказав міністр.

Він доручив своїм заступникам і керівникам центральних органів військового управління «взяти активну участь у роботі над цим документом і врахувати у ньому всі питання, пов'язані з повноцінним забезпеченням життєдіяльності військ».

Шойгу нагадав, що 21 березня Рада Федерації ратифікувала Договір про вступ Криму та Севастополя до складу Росії, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

«З метою вивчення стану справ 24 березня працювали в республіці Крим і Севастополі, де зустрічалися з керівниками нових суб'єктів РФ, а також командирами з'єднань і військових частин Збройних сил України, які виявили бажання продовжити службу в російській армії», - нагадав міністр.

За його словами, також відбулася нарада з керівним складом Міноборони і Південного військового округу «щодо питань розміщення і розвитку угруповання військ на Кримському півострові, на якому були визначені основні напрями подальшої роботи».

Як раніше повідомляв ForUm , у ході референдуму про статус Криму, який відбувся 16 березня, 96,77% виборців півострова підтримали його приєднання до Росії.

18 березня Росія, представники Республіки Крим і Севастополя підписали договір про входження півострова до складу РФ.

20 березня Держдума РФ ухвалила рішення про входження Криму до складу РФ. 21 березня аналогічне рішення ухвалила Рада Федерації Росії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

346