Харківська облдержадміністрація надасть для координаційної ради Майдану приміщення, якщо його активісти залишать Будинок рад. Про це заявив заступник голови - керівник апарату Харківської ОДА Василь Хома, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Він сказав, що з метою безпеки людей і державного майна попросив активістів звільнити будівлю облдержадміністрації.

«Ми просимо, щоб активісти звільнили будівлю, тому що є небезпека внутрішніх конфліктів. Ми готові для координаційної ради Майдану надати приміщення, але вони повинні вивести з приміщення всіх інших людей. Вони офіційно подадуть заявку, укладуть договір на оренду, вноситимуть плату за оренду, і, відповідно, офіційно тут знаходитимуться. Тому що держава платить обласній раді за оренду цього приміщення. Це ж не приміщення обладміністрації. Це приміщення територіальної громади області. У цих стінах забезпечується життєдіяльність регіону. Вони не призначені для того, щоб люди тут спали або влаштовували барикади», - сказав Хома.

Він зазначив, що таку пропозицію він уже зробив активістам, тепер вони зібралися порадитися і мають сказати своє рішення.

Як повідомляв ForUm, сьогодні вночі була зроблена спроба захоплення правого крила будівлі Харківської облдержадміністрації, де знаходиться бухгалтерія. Були зламані двері кабінету начальника загального відділу ОДА, де знаходяться гербові печатки і штампи облдержадміністрації.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

365