Голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало просить вважати недійсною заяву, яку, погрожуючи розправою, його змусили написати радикально налаштовані елементи, котрі силою захопили Львівську обласну державну адміністрацію, повідомляє УНН.

За словами Сала, погрожуючи фізичною розправою, його змусили написати Президентові заяву з проханням про звільнення.

«Я був і залишаюся вірним Президентові України, розділяючи його державну позицію, його прагнення налагодити спокій і стабільність в Україні», - заявив з цього приводу сам Сало.

Нагадаємо, голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало написав заяву про звільнення його з посади голови ОДА.

За його словами, це було зроблено в присутності представників активістів, які сьогодні увірвалися в будівлю ОДА з вимогами відставки Олега Сала та начальника Головного управління МВС України у Львівській області Олександра Рудяка.

У свою чергу представники ВО «Свобода», які були присутні на місці події, зазначили, що відразу відправлять цю заяву Президентові України.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович наприкінці жовтня 2013 р. підписав Указ №597/2013 про призначення Олега Сала головою Львівської обласної державної адміністрації. При цьому Указом № 596/2013 Президент звільнив попереднього губернатора регіону Віктора Шемчука.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

459