Народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів Володимир Сальдо зазначає, що в державному бюджеті на 2014 рік враховано багато пропозицій опозиційних і позафракційних депутатів.

«Враховуючи це, опозиціонерам логічніше було б забезпечити розгляд бюджету за повною процедурою, а не імітувати блокування голосування, використовуючи свою бездіяльність як зайвий привід для власного піару», - наголосив народний депутат.

Також він підкреслив, що процедура прийняття бюджету відповідала нормам Регламенту і була законною, а саме голосування - тестом на відповідальність українських політиків перед людьми, яких вони представляють у парламенті.

«Ухвалення держбюджету стало можливим завдяки об'єднанню конструктивно мислячих депутатів. Регіонали, комуністи і частина позафракційних депутатів проявили волю до досягнення успіху і відповідальність за долю України», - заявив Сальдо.

Зокрема, він звернув увагу на факт голосування в підтримку бюджету позафракційного депутата Олеся Донія. «Наприклад, пропозицію Донія з фінансування об'єктів у його мажоритарному окрузі - на 30 млн грн- було враховано в бюджеті. І цілком логічним і відповідальним з його боку стала підтримка рішення щодо головного фінансового документа», - сказав політик.

Крім того, він повідомив: «Ми голосували за бюджет в напружених умовах. Це було пов'язано з діями опозиційних депутатів, які перешкоджали вільному волевиявленню членів парламенту. Опозиція грубо порушила Регламент, блокуючи роботу Верховної Ради».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

143
Классические туфли мужские