Посол США Джеффрі Пайетт повинен бути оголошений персоною нон-грата в Україні. Про це заявив лідер Комуністичної партії Петро Симоненко, коментуючи заяву посла США про події біля будівлі Києво-Святошинського районного суду та Святошинського райвідділу МВС, повідомляє прес-служба КПУ.

«США щодо тих чи інших подій, що відбуваються в Україні, користуються подвійними стандартами, до речі, як і Європа. У себе вони таке випалюють розпеченим залізом. Коли мова йде про Сполучені Штати, вони, безумовно, використовують всі можливі ресурси, щоб боротися з тероризмом як таким, а також тим, який ними використовується для захоплення територій і цілих народів», - заявив він.

«Коли йдеться про Україну, то тут зрозуміло, що Сполученим Штатам, як і Європі, потрібна дестабілізація ситуації в Україні. Нестабільність насамперед в умовах, коли формується політичний майданчик для боротьби за президентську владу. І США, як завжди, виступають ляльководами й смикають за ниточки, щоб спонукати ті або інші настрої в Україні. Тому, тут нічого нового немає, це форма підтримки так званої «опозиції» і Майдану, завдання яких - дати можливість відкрити дорогу на президентські вибори черговій маріонетці, як це було і за Ющенка. І на кого вони б не ставили з цієї трійки, вони вирішують лише одне - їхня маріонетка повинна головувати в Україні», - підкреслив лідер комуністів.

Крім того, Симоненко додав, що посол США повинен бути оголошений персоною нон-грата в Україні через порушення норм дипломатії і втручання у внутрішні справи країни.

«Я вже навіть не торкаюся питання, як головний представник дипломатії США в Україні може висловлювати подібне. У даному разі як тільки така заява звучить, він повинен негайно оголошуватися персоною нон-грата і відправлятися з України. Я тільки дивуюся, чому українська влада, чому Міністерство закордонних справ мовчать з цього приводу. Посла Сполучених Штатів треба вже давно відправити з території України. Він порушує всі дипломатичні протоколи і норми поведінки», - додав Симоненко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

122