Греція, як головуюча в ЄС країна, в середині березня представить в Європейському Союзі пропозиції щодо полегшення візового режиму для громадян третіх країн, повідомила в понеділок міністр туризму Ольга Кефалоянні.

«Пріоритетом грецького головування в ЄС є показати, що туризм повинен стати невід'ємною частиною політики розвитку для Євросоюзу. Це стосується не тільки Греції та країн півдня, але і всієї Європи», - цитує слова Кефалоянні газета «Неа», повідомляє РІА «Новости».

«Під час головування Греція запропонує перегляд візового кодексу, що дуже важливо для Греції, щоб зняти бюрократичні бар'єри для громадян третіх країн, таких, як українці, росіяни, турки, китайці, яким потрібна віза для в'їзду в Європу. Ми повинні полегшити їм в'їзд у нашу країну», - пояснила міністр.

За її словами, важливе значення для грецької та європейської економіки має морський та круїзний туризм, і міністерство туризму організовує конференцію на цю тему 10-11 березня.

«Ми зацікавлені в зимовому туризмі, в гірськолижних центрах, в тому, щоб вирішити інфраструктурні проблеми. Ми будемо допомагати зусиллям на місцевому рівні розвитку таких форм туризму, як сільський, екологічний, паломницький, СПА-туризм», - сказала Кефалоянні.

Нагадаємо, головування в Європейському Союзі з 1 січня на півроку перейшло до Греції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

124