Президент Росії Володимир Путін своїм указом визначив, що зібрання та мітинги в Сочі, не пов'язані з проведенням Олімпійських ігор, у наступні три місяці можуть проводитися в тих місцях і в той час, який визначить адміністрація Сочі спільно з МВС і територіальним органом безпеки, повідомляє в суботу прес-служба Кремля.

Уточнюється, що ці заходи діятимуть у Сочі з 7 січня по 21 березня 2014 року на території та в акваторії, в межах яких введені посилені заходи безпеки щодо указу президента від 19 серпня 2013 року, повідомляє РІА «Новини».

«Встановити, що... збори, мітинги, демонстрації, ходи і пікетування, не пов'язані з проведенням Олімпійських і Паралімпійських ігор, можуть проводитися в місцях та (або) за маршрутами руху учасників публічного заходу, з кількістю учасників і в часовий інтервал, що визначаються адміністрацією муніципального закладу місто-курорт Сочі за погодженням з відповідним територіальним органом Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації та відповідним територіальним органом безпеки», - йдеться в тексті указу.

Підписаний президентом у суботу указ вносить зміни в указ від 19 серпня, який встановлював заборону на проведення мітингів, демонстрацій, маніфестацій і пікетування, не пов'язаних з проведенням Олімпійських і Паралімпійських ігор, на період з 7 січня по 21 березня на тих територіях у Сочі, де введено посилені заходи безпеки.

Як пояснив прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков, таке рішення продиктоване тим, що у період з 7 січня по 21 березня в Сочі діятиме особливий режим безпеки, пов'язаний з Олімпіадою.

Пєсков нагадав, що відповідно до раніше виданого указу президента, всі публічні акції та демонстрації підлягають погодженню не тільки з міською владою, але й з регіональними підрозділами МВС і ФСБ.

«Президентом було дано доручення організаторам Олімпійських ігор спільно з керівництвом Краснодарського краю і мерією Сочі підібрати майданчик у місті, де можна було б у вільному режимі проводити акції, демонстрації та інші заходи, в тому числі за необхідності - протестного характеру», - сказав прес-секретар президента.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

863