Вищий спеціалізований суд України з розгляду кримінальних і цивільних справ залишив без змін вирок Роману Ландіку, умовно засудженому за вчинення хуліганських дій відносно фотомоделі Марії Коршунової.

Про це «УНІАН» повідомив адвокат Ландіка Віктор Петруненко.

«Колегія суддів Вищого спецсуду на сьогоднішньому засіданні залишила вирок Ландіку без змін», - сказав він.

За словами Петруненка, сторона захисту не виключає можливості в подальшому звернутися до Верховного Суду України або до Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, 4 липня 2011 року вночі в одному з ресторанів в Луганську син тодішнього народного депутата від Партії регіонів Володимира Ландіка Роман побив Коршунову.

7 липня 2011 року прокуратура Луганської області порушила кримінальну справу стосовно Ландіка за ч. 3 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Він був оголошений в розшук і затриманий в Краснодарі (РФ).

21 вересня Ландіка екстрадували з Росії в Україну для притягнення до кримінальної відповідальності, а 24 вересня - етапували до Луганська.

31 жовтня 2011 року стало відомо, що Ландік і Коршунова підписали мирову угоду.

8 грудня потерпіла підтвердила в суді отримання компенсації в розмірі 5 тис. доларів. 9 грудня батько обвинуваченого заявив, що передав дівчині 320 тис. грн.

19 січня 2012 року Ленінський райсуд Луганська засудив Ландіка до трьох років позбавлення волі з відстрочкою відбування покарання на два роки. Також суд зобов'язав Ландіка не виїжджати за межі місця проживання без дозволу правоохоронних органів.

27 червня 2012 року Апеляційний суд Луганської області залишив у силі вирок Ландіку.

Майже рік Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ був змушений відкладати розгляд касаційної скарги Ландіка через хвороби його адвокатів і його самого. Під час попередніх перенесень розгляду справи адвокати Ландіка заявляли, що їхній підзахисний особисто бажає брати участь у розгляді скарги.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

881