Президент Віктор Янукович сподівається, що державний бюджет на 2014 рік буде прийнятий 16 січня 2014 року. Про це, як повідомляє кореспондент Forum'у, він заявив на засіданні Ради регіонів.

Президент зазначив, що вперше за багато років Україна зустрічає Новий рік без бюджету, і це є неприпустимим для цивілізованих країн. «Але так сталося, парламент через опозиціонерів, які блокували трибуну, виявився недієздатним під час розгляду проекту. Я вже наводив приклад Києва, навіть не знаю, як це назвати, складно підібрати слова. Безумовно, всім відомі ці причини, у зв'язку з якими це робиться і в місті Києві, і чому бюджет навіть не розглядали», - заявив він.

Глава держави висловив сподівання, що держбюджет буде прийнятий 16 січня 2014 року.

Янукович зазначив, що розробники бюджету позиціонують документ як бюджет соціального захисту та економічного розвитку. «Повністю підтримую такий підхід. Водночас очевидна необхідність розробки другого етапу модернізаційних реформ, який би визначив довгострокові цілі та перспективи. Розгорнутий виклад цілей і завдання другого етапу я запропоную вже на початку наступного року», - підкреслив він.

Як повідомляв ForUm, депутати вирішили приймати держбюджет-2014 16 січня. Таким чином, новий рік Україна зустріне без затвердженого кошторису.

18 грудня Кабінет Міністрів України схвалив доопрацьований проект державного бюджету на 2014 рік.

Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді прийняти державний бюджет на 2014 рік з доходами 392,404 млрд грн і витратами 447,294 млрд грн.

Верховна Рада визначила особливості процедури розгляду і прийняття проекту Закону України про державний бюджет на 2014 рік.

20 грудня голова Верховної Ради Володимир Рибак достроково закрив ранкове засідання парламенту і оголосив, що наступне пленарне засідання відбудеться 14 січня 2014 року.

23 грудня Президент України Віктор Янукович провів нараду з прем'єр-міністром Миколою Азаровим і головою Верховної Ради Володимиром Рибаком з питань прийняття Державного бюджету на 2014 рік і виконання всіх соціальних зобов'язань в рамках бюджету 2013 року.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

214