У Кримському територіальному командуванні внутрішніх військ МВС України заявляють, що їхні військовослужбовці не брали участь у розгоні євромайдану у Києві в ніч на суботу і знаходяться в місцях постійної дислокації.

«У деяких ЗМІ з'явилася недостовірна інформація про участь полку спеціального призначення внутрішніх військ «Тигр» у масових заходах на євромайдані в Києві. Офіційно повідомляємо, що підрозділи Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України в охороні громадського порядку на масових заходах у Києві участь не брали! Особовий склад за межі Кримського півострова не виїжджав і знаходиться у пунктах постійної дислокації військових частин», - заявляє група зв'язків з громадськістю та ЗМІ Кримського територіального командування ВВ, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, у Києві 30 листопада близько 4 години ранку бійці спецпідрозділу міліції «Беркут» розігнали євромайдан на Майдані Незалежності. При цьому були затримані і доставлені в Шевченківське районне відділення міліції 35 учасників акції. За даними лікарів, за медичною допомогою звернулися 35 осіб, 7 з них були госпіталізовані.

За повідомленнями українських і кримських ЗМІ, в розгоні євромайдану у Києві, в тому числі брав участь і кримський «Беркут», про що свідчать численні відео і фотографії, розміщені в Інтернеті, на яких видно, що автобуси, на яких приїхав «Беркут», мають кримські номери, а багато хто з працівників спецпідрозділів, які зносили акцію на Майдані у Києві, на формі мали зображення прапора АР Крим.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

267