Міністерство внутрішніх справ України рекомендує журналістам надягати спеціальні розпізнавальні жилети під час масових заходів.

Про це заявив начальник Управління масових і спортивних заходів Департаменту громадської безпеки МВС України Олег Матвейцов на брифінгу у четвер, передає «Укрінформ».

«Ми рекомендуємо журналістам, які працюють на масових акціях, подбати про засоби особистої безпеки і одягати яскраві жилети з написом «преса» або помітні бейджі», - сказав Матвєйцов.

За його словами, у натовпі неможливо приставити охорону до кожного працівника ЗМІ. У той же час наявність засобів ідентифікації підвищить гарантії безпеки медійників і сприятиме їхній тіснішф ї взаємодії з правоохоронцями».

Матвєйцов запевнив, що у разі вчинення правопорушень щодо журналістів міліція вживає заходів для встановлення винних та притягнення їх до відповідальності.

Як повідомлялося, після заворушень у Києві 18 травня МВС виступило з ініціативою одягати журналістів у спеціальні жилети з написом «преса» під час мітингів або інших акцій.

Тепер ця практика поширюється на інші регіони країни.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

133
Классические туфли мужские