Міністерство внутрішніх справ України рекомендує журналістам надягати спеціальні розпізнавальні жилети під час масових заходів.

Про це заявив начальник Управління масових і спортивних заходів Департаменту громадської безпеки МВС України Олег Матвейцов на брифінгу у четвер, передає «Укрінформ».

«Ми рекомендуємо журналістам, які працюють на масових акціях, подбати про засоби особистої безпеки і одягати яскраві жилети з написом «преса» або помітні бейджі», - сказав Матвєйцов.

За його словами, у натовпі неможливо приставити охорону до кожного працівника ЗМІ. У той же час наявність засобів ідентифікації підвищить гарантії безпеки медійників і сприятиме їхній тіснішф ї взаємодії з правоохоронцями».

Матвєйцов запевнив, що у разі вчинення правопорушень щодо журналістів міліція вживає заходів для встановлення винних та притягнення їх до відповідальності.

Як повідомлялося, після заворушень у Києві 18 травня МВС виступило з ініціативою одягати журналістів у спеціальні жилети з написом «преса» під час мітингів або інших акцій.

Тепер ця практика поширюється на інші регіони країни.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

133