Створення всеосяжної зони вільної торгівлі з Європейським Союзом дасть потужний імпульс для інвестицій в українську економіку, і це потребує подальшої гармонізації фіскальних систем України. Про це сказав Президент України Віктор Янукович на пленарному засіданні Ради вітчизняних та іноземних інвесторів, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Ми сформуємо в Україні такий податковий простір, правила якого будуть комфортними і зрозумілими для європейських інвесторів», - зазначив Янукович.

Глава держави підкреслив, що Україна планує налагодити більш тісні контакти з податковими та митними службами країн Європейського Союзу. «Все це дозволить більш ефективно виявляти і боротися з випадками контрабанди, ухилення від сплати податків і мінімізації оподаткування», - сказав Президент.

Янукович також зазначив, що майже 80% загального обсягу іноземних інвестицій надійшли в Україну з Євросоюзу. «Переконаний, що потужний імпульс інвестиційної динаміки дасть створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з Європейським Союзом», - зазначив він.

Нагадаємо, при тісній співпраці з Євросоюзом Україна може розраховувати на допомогу в гармонізації податкового законодавства і суттєвому підвищенні конкурентоспроможності на міжнародному ринку, заявив президент Асоціації платників податків Європи Рольф Барон фон Хохенхау.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

233