Створення всеосяжної зони вільної торгівлі з Європейським Союзом дасть потужний імпульс для інвестицій в українську економіку, і це потребує подальшої гармонізації фіскальних систем України. Про це сказав Президент України Віктор Янукович на пленарному засіданні Ради вітчизняних та іноземних інвесторів, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Ми сформуємо в Україні такий податковий простір, правила якого будуть комфортними і зрозумілими для європейських інвесторів», - зазначив Янукович.

Глава держави підкреслив, що Україна планує налагодити більш тісні контакти з податковими та митними службами країн Європейського Союзу. «Все це дозволить більш ефективно виявляти і боротися з випадками контрабанди, ухилення від сплати податків і мінімізації оподаткування», - сказав Президент.

Янукович також зазначив, що майже 80% загального обсягу іноземних інвестицій надійшли в Україну з Євросоюзу. «Переконаний, що потужний імпульс інвестиційної динаміки дасть створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з Європейським Союзом», - зазначив він.

Нагадаємо, при тісній співпраці з Євросоюзом Україна може розраховувати на допомогу в гармонізації податкового законодавства і суттєвому підвищенні конкурентоспроможності на міжнародному ринку, заявив президент Асоціації платників податків Європи Рольф Барон фон Хохенхау.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

233
Классические туфли мужские