Українська опозиція повинна винести урок з Арабської весни . Про це , як передає кореспондент ForUm'у, у ході прес-конференції заявив директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський.

За його словами , вплив можливого військового удару США в Сирії на Україну не обмежується тільки економічними питаннями.

«Це такий сигнал... Я не знаю , хто і як його може сприйняти , але окремі очманілі голови можуть його сприйняти як сигнал того , що революційні рухи будуть підтримуватися і надалі. А з іншого боку , наша власна опозиція повинна винести урок з Арабської весни . А саме те , що команда «геть» у таких випадках не підходить», - підкреслив він , додавши , що в даному випадку потрібні конкретні програми розвитку .

Нагадаємо , загострення ситуації в Сирії сталося 21 серпня. Деякі ЗМІ повідомили про хіматаку на околицях Дамаску , організовану військами уряду. У результаті якої, за даними опозиції , кількість жертв склала 1,3 тисячі осіб .

За даними американських ЗМІ , президент США Барак Обама може прийняти рішення про початок військової операції проти режиму в Сирії навіть у тому випадку , якщо не отримає підтримку конгресу США .

Президент Росії Володимир Путін заявив , що США повинні представити інспекторам і Раді Безпеки ООН докази застосування хімічної зброї в Сирії урядовими військами.

1 вересня держсекретар США Джон Керрі заявив , що американська влада має докази застосування хімічної зброї під Дамаском .

Президент України Віктор Янукович заявив , що Україна виступає проти вирішення ситуації в Сирії військовими засобами.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

199