Сирійські війська виявили склад з хімічною зброєю, що належить терористам, у передмісті Дамаска.

Про це повідомило в суботу державне телебачення САР, пише «ИТАР-ТАСС».

РІА «Новости» з посиланням на сирійське ТБ повідомляє, що військовослужбовці виявили хімічну зброю в тунелі бойовиків, при цьому деякі солдати постраждали від удушення хімічної субстанції.

«Військові при вході в тунелі бойовиків бачили хімічну речовину. У деяких випадках солдати постраждали від удушення, коли заходили в тунелі Джобара. До місця події була викликана медслужба, щоб врятувати тих, хто задихався», - цитує агентство повідомлення сирійського ТБ.

Нагадаємо, сирійські активісти стверджують, що направили зразки біологічного матеріалу жертв передбачуваної хімічної атаки в Дамаск для їх вивчення експертами ООН.

Як раніше повідомляв ForUm, 21 серпня низка ЗМІ повідомила про масштабне застосування силами сирійського уряду хімічної зброї на околицях Дамаска. Жертвами атаки стали, за попередніми даними, понад 600 людей. Коаліція національної опозиції Сирії стверджує, що число жертв могло досягти 1,3 тисячі осіб. Влада і військове командування Сирії, у свою чергу, заперечують дану інформацію.

Рада Безпеки ООН підтримала ідею проведення швидкого та неупередженого розслідування відомостей про застосування хімічних боєприпасів, але не уточнила, чи повинні цим розслідуванням зайнятися інспектори ООН з хімічної зброї, що вже знаходяться в Сирії.

Генеральний секретар ООН назвав застосування хімічної зброї в Сирії «злочином проти людства».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

208