Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін привітав Президента України Віктора Януковича з 22-ю річницею проголошення Незалежності, повідомили в прес-службі Глави держави.

«З нагоди 22-ї річниці проголошення Незалежності України маю честь від імені уряду Китаю і китайського народу, а також від себе особисто висловити Вам і у Вашій особі дружньому народові України щирі вітання і найкращі побажання», - йдеться у привітанні голови КНР.

Сі Цзіньпін зазначив, що під керівництвом Януковича досягнута політично-соціальна стабільність в країні, прискорення процесу модернізації, безперервне підвищення рівня життя народу і посилення статусу і впливу на міжнародній арені.

Голова КНР підкреслив, що зараз відносини стратегічного партнерства між Китаєм і Україною стабільно розвиваються. Сі Цзіньпін високо оцінив, що Янукович приділяє велику увагу українсько-китайським відносинам і докладає активні зусилля до двостороннього співробітництва у всіх областях.

«Я готовий встановити з Вами хороші робочі контакти й особисту дружбу, докладати спільні зусилля до безперервного просування двосторонніх відносин на новий рівень, щоб принести практичну користь двом країнам та їхнім народам», - йдеться у привітанні голови КНР.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

201