Державна прикордонна служба України в межах своєї компетенції залучена до пошуків екс-ректора Національного університету Державної податкової служби Петра Мельника, який втік з-під домашнього арешту.

«Дійсно, ми були проінформовані і в рамках компетенції залучені до пошуків цього громадянина», - повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу відомства.

Раніше в МВС повідомили, що 1 серпня поточного року Держприкордонслужба України була повідомлена про застосування до Мельника запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту «з електронним браслетом», тому легально покинути країну він не міг.

Як повідомляв ForUm, Петро Мельник втік з-під домашнього арешту, позбувшись від електронного браслета. МВС оголосило його в розшук.

Екс-ректор був затриманий 27 липня співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України. Він вимагав та отримав від двох українців хабарі в розмірі 40 тис. і 80 тис. грн за вступ їхніх родичів до вузу.

1 серпня Печерський райсуд Києва обрав для нього запобіжний захід у вигляді утримання під домашнім арештом. Мельнику було заборонено залишати місце проживання, за винятком тих ситуацій, коли йому знадобиться медичний огляд або лікування.

7 серпня на екс-ректора наділи електронний браслет. Мельник став першою високопоставленою особою і першим арештантом у Київській області, відносно якого був застосований такий спецзасіб.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

268