У Чернігові Валентина Підвербна, яка народила дочку у 65 років і є найстаршою породіллю країни, жебракує з дитиною, просячи милостиню у водіїв.

Таку інформацію розмістив на своїй сторінці у мережі Facebook депутат Чернігівської міської ради Олег Мороз, повідомляє «УНІАН».

«Щойно бачив нашу знамениту землячку - мати-бабусю. По машинах у водіїв просила гроші», - написав він.

 
 
У той же час у Чернігівському центрі соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді пояснили, що Підвербна майже відразу після народження дитини відмовилася від соціального супроводу і у подальшому за допомогою не зверталася.

«Наші послуги добровільні. Разом з районною службою у справах дітей щомісячно відвідуємо матір, але жодного разу двері соціальним працівникам вона не відчинила», - сказали у Центрі. Також додали, що впливати на ситуацію інших важелів не мають. У дитсадок дитина не ходить, мати її виховує самотужки.

Нагадаємо, чернігівка Валентина Підвербна у 65 років 22 лютого 2011 року народила дитину, ставши найстаршою породіллею країни. Дитина народилася у результаті штучного запліднення, на оплату якого чернігівська пенсіонерка збирала кошти майже 7 років. Дівчинка народилася здоровою. Але відразу ж її мати почала конфліктувати з лікарями, не дозволяючи оглядати дитину. Пізніше Підвербна неодноразово спростовувала інформацію про відставання дівчинки у розвитку і просила журналістів залишити їх у спокої. Деякий час жінка отримувала допомогу від благодійників, зокрема, із Росії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

418