Президент Росії Володимир Путін відвідає Україну з робочим візитом, приуроченим до ювілейних заходів у рамках масштабної програми святкування 1025-річчя Хрещення Русі. Про це повідомляє прес-служба Кремля.

27 липня президент РФ приєднається до святкового молебню на Володимирській гірці і відвідає Києво-Печерську лавру, де вручить державні нагороди Російської Федерації ієрархам Української православної церкви Московського патріархату за великий внесок у розвиток дружніх відносин між народами і зміцнення духовних традицій.

Також у рамках візиту відбудуться переговори Путіна з Президентом України Віктором Януковичем, у ході яких передбачається обговорити основні теми двостороннього співробітництва, передусім у торговельно-економічній та культурно-гуманітарній галузях, а також обмінятися думками з актуальних питань інтеграційної взаємодії на євразійському просторі.

28 липня президент Росії і Президент України прибудуть до Севастополя для участі в урочистостях, присвячених Дню Військово-Морського Флоту.

Нагадаємо, 1025-річчя Хрещення Русі відзначатиметься 27-28 липня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

383